O čem to všechno je ?

Vím, že jsme každý sám odpovědný za své skutky a také za to, co se nám v životě děje. Bez výhrad a v plném rozsahu!

Všechno co předávám dál, jsem sám na sobě vyzkoušel. Ale upozorňuji, že to není pro každého. Není to především pro ty, kteří za podmínky ve kterých žijí a za svůj život který žijí, viní vše kolem sebe. Osud, sousedy, stát, atd. A sebe považují za oběti.
Já osobně jsem si v životě prošel velkou spoustou neskutečných trablů i tzv. bezvýchodných situací. Proto vám chci říct, že nikdy není nic ztraceno!!!  Ztraceno se to stane pouze v okamžiku, kdy to vy sami přijmete jako ztracené. Nebo že momentálně nenacházíte sílu postavit se těžké situaci.

 

Toto může být váš neocenitelný pomocník

Takže jsme u toho, zase jsem to já, co udělám rozhodnutí, jak se k tomu postavím a podle toho se to také stane.
To, co se stalo, se už neodstane! O tom jsme rozhodli někdy v minulosti! Co se však stane zítra a v dalších dnech o tom rozhodujeme dnes, teď, právě v tuto chvíli!!!
Pokud nevěříte, nechte být. Je to také jenom vaše rozhodnutí.
Absolvoval jsem povícero škol, mnoho kurzů, seminářů, motivačních kempů. Potkal jsem spoustu skvělých lidí, kteří svou prací pomáhají zlepšit kvalitu života lidem kolem sebe. Jenom jsem to sám mnohdy nedokázal zužitkovat.

Dnes už vím proč, chci se o to s vámi podělit a pokud máte zájem, také Vám pomoci.

Na své cestě až sem, jsem potkal skvělé lidi, kteří odvádí skvělou práci a kterých si nesmírně vážím. Za všechny zmíním některé z nich. Je to skvělý speaker a motivátor Peter Urbanec, u kterého jsem absolvoval vícero tréninků, týdenní kemp a byl jsem i členem jeho nového klubu. Pavel Fara, který spolu s Petrem Urbancem dle mého mínění vytvořil geniální online trénink prodejních dovedností.  Dále je to David Kirš, který vytváří skvělé produkty pro email marketing. U něj jsem absolvoval Email Academy, která mi pomáhá při práci s tímto zajímavým marketingem. V neposlední řadě je to Pavel Říha, jehož tréninky mají pro mě naprosto neocenitelný význam. Dodnes jsem členem jeho klubu a všem to opravdu vřele doporučuji.

Tak přátelé, nečekejte a vzhůru do nového a lepšího života! Toto může být ten první krok!