Co je podstatou toho všeho ?

Každý jste, a to bez výjimky, odpovědný za své skutky.  A samozřejmě také za to, co se vám v životě děje. Bez výhrad a bez výjimek!

Všechno co předávám dál, jsem sám na sobě vyzkoušel. Ale upozorňuji, že to není pro každého. Není to především pro ty, kteří za podmínky ve kterých žijí a za svůj život který žijí, viní vše kolem sebe. Osud, sousedy, stát, počasí atd. A sebe považují za oběti.

Pokud je snad toto také vaše přesvědčení, pak prosím hledejte jinde. Nemá smysl vzájemně ztrácet čas a energii.
Já osobně jsem si v životě prošel velkou spoustou neskutečných trablů i tzv. bezvýchodných situací. Proto vám chci říct, že nikdy není nic ztraceno!!!  Ztraceno se to stane pouze v okamžiku, kdy to vy sami přijmete jako ztracené. Nebo že momentálně nenacházíte sílu postavit se těžké situaci.

 

Toto bude váš neocenitelný pomocník na cestě k lepšímu životu

 

Tak jsme zase u toho. Jste to vy, co děláte rozhodnutí! Vy určujete stanoviska a postoje k různým životním situacím! A přesně dle toho se vám také v životě vede!

To, co se stalo, se už neodstane! O tom jste rozhodli někdy v minulosti! Co se však stane zítra a v dalších dnech o tom rozhodujete dnes, teď, právě v tuto chvíli!!!

Pokud nevěříte, nechte být. Je to také jenom vaše rozhodnutí.

Absolvoval jsem povícero škol, mnoho kurzů, seminářů, motivačních kempů. Potkal jsem spoustu skvělých lidí, kteří svou prací pomáhají zlepšit kvalitu života lidem kolem sebe. Jenom jsem to sám mnohdy nedokázal zužitkovat.

Dnes už vím proč, chci se o to s vámi podělit a pokud máte zájem, také Vám pomoci.

Tak přátelé, nečekejte a vzhůru do nového a lepšího života! Toto může být ten první krok!